Location Scouting - Location Manager w Krakowie i Warszawie

Przygotowania do wejścia na plan filmowy są równie ważne, jak praca na nim. Obejmują one m.in. skauting lokacji, który możesz powierzyć naszej firmie. W ramach tej usługi zajmujemy się wyszukiwaniem miejsc nadających się do kręcenia zdjęć. Działamy w dwóch największych miastach w Polsce i gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług. Dowiedz się, jak możemy pomóc Tobie i Twojej ekipie filmowej.

Skauting lokacji Kraków

Jeżeli poszukujesz specjalisty, który zapewni wsparcie Twojemu projektowi w Krakowie, pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy location scouting w stolicy Małopolski i okolicach, dobierając lokalizacje idealne do realizowanego przez Ciebie filmu. Dysponujemy rozbudowaną bazą miejsc nadających się do kręcenia zdjęć na planie. Możesz nam zaufać niezależnie od specyfiki i gatunku produkcji – z powodzeniem współpracujemy przy realizacji filmów i seriali obyczajowych, sensacyjnych, historycznych czy komediowych.

Location Scouting

Wykonując usługę skautingu lokacji, bierzemy pod uwagę rodzaj i wymagania filmu. Poszukujemy miejsc, które najlepiej pasują do charakteru danej produkcji, budują odpowiedni nastrój i dobrze prezentują się w obiektywie kamery. W doborze optymalnych lokalizacji uwzględniamy także ich funkcjonalność z punktu widzenia efektywności realizacji zdjęć na planie filmowym. Jeżeli interesuje Cię profesjonalny Location Manager w Krakowie lub Warszawie, również możemy Ci zapewnić fachowe wsparcie.

Location manager Warszawa

Pod względem terytorialnym nasze usługi obejmują nie tylko gród Kraka, ale również stolicę kraju. Z myślą o ekipach filmowych realizujących zdjęcia w tym mieście gwarantujemy pomoc doświadczonego specjalisty od organizacji miejsc do pracy na planie. Zajmujemy się zarówno ich wyszukiwaniem, jak i przygotowywaniem pod kątem zapewnienia właściwych warunków do kręcenia zdjęć. Location Manager w Warszawie odpowiada za załatwienie wszelkich formalności, jak np. wnioski i pozwolenia, które są wymagane, aby móc spokojnie pracować na planie w wybranej lokalizacji.