Budowa scenografii i produkcja rekwizytów

Na przestrzeni 20 lat zrealizowaliśmy setki projektów. Scenografie nie tylko do wielu filmów, seriali i reklam, ale również między innymi dekoracje dla Muzeum Narodowego w Krakowie. Mamy także ogromne doświadczenie w produkcjach studyjnych od projektu poprzez budowę dekoracji w studio.

Po pełny cennik i szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Rekwizyty i budowa scenografii

Dysponujemy wyposażeniem, sprzętem i doświadczeniem, które pozwalają nam dostarczać rekwizyty filmowe. Możesz liczyć na wsparcie również, jeśli interesuje Cię profesjonalna scenografia w Krakowie. Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektów różnego rodzaju, począwszy od przedstawień i spektaklów teatralnych, poprzez wydarzenia i eventy, skończywszy na teledyskach, reklamach i materiałach promocyjnych. Dbamy o każdy detal, tak aby stworzyć wysokiej jakości oprawę, która przekłada się na pozytywny odbiór utworu. Produkcja scenografii to nasza praca i jednocześnie pasja.


Budowa scenografii w Krakowie

Wiemy, jak tworzyć konstrukcje wyglądające autentycznie, które umożliwiają sprawne kręcenie zdjęć. W ramach współpracy budowa scenografii w Krakowie jest możliwa zarówno we wnętrzach budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Dostarczamy nawet najbardziej nietypowe dekoracje, meble, elementy architektury i inne rekwizyty, które składają się na dobrze wyglądającą i dopracowaną w szczegółach oprawę. Poprzez nasze działania sprawiamy, że scenografia filmu stanowi jego ważny atut.


Scenografia filmowa

Możesz skorzystać z naszego wsparcia bez względu na specyfikę realizowanego projektu. Scenografia i rekwizyty to istotne elementy produkcji, dlatego dbamy o bogaty asortyment, który pozwala na przygotowanie oprawy dopasowanej do produkcji dowolnego gatunku i niezależnie od wysokości posiadanego budżetu.


Rekwizyty filmowe

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju przedmiotów do wykorzystania na planie zdjęciowym czy podczas spektaklów, koncertów i pozostałych wydarzeń odbywających się na żywo. Rekwizyty filmowe, teatralne i do innych produkcji oraz utworów można niskim kosztem wypożyczyć we współpracy z naszą firmą, oszczędzając pieniądze na znacznie droższym kupnie niezbędnego wyposażenia.

Jacek Jastrzębski

właściciel

Przykładowe realizacje

Konstrukcja scenografii filmowej i rekwizytów Daul Jacek Jastrzębski
Tworzenie scenografii do filmów, seriali i reklam
Scenografia Kraków - do filmu i seriali
Filmowa scenografia Kraków i Warszawa
Usługi scenograficzne do filmów
Kraków - budowa scenografii do filmu
Scenografia - film, serial, reklama - Kraków