Budowa scenografii i produkcja rekwizytów Kraków

Produkcja filmowa wymaga profesjonalizmu. Tworzenie scenografii jest procesem twórczym, który polega na kreowaniu przestrzeni w zaplanowany i oczekiwany sposób. Na przestrzeni 20 lat zrealizowaliśmy setki projektów. Stworzyliśmy plany zdjęciowe nie tylko do wielu filmów, seriali i reklam, ale również między innymi dekoracje dla Muzeum Narodowego w Krakowie. Mamy także ogromne doświadczenie w produkcjach studyjnych od projektu poprzez budowę dekoracji w studio. Nie boimy się żadnych wyzwań. Realizacja nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć nie jest dla nas problemem. Niezależnie od tego, jakich dekoracji potrzebujesz, staniemy na wysokości zadania i przygotujemy je dla Ciebie.

Po pełny cennik i szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Rekwizyty i budowa scenografii

Dysponujemy wyposażeniem, sprzętem i doświadczeniem, które pozwalają nam dostarczać rekwizyty do filmów i innych realizacji. Możesz liczyć na wsparcie również, jeśli interesuje Cię profesjonalna scenografia w Krakowie – dla nas jej budowa nie jest problemem.
Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektów różnego rodzaju, począwszy od przedstawień i spektaklów teatralnych, poprzez wydarzenia i eventy, skończywszy na teledyskach, reklamach, filmach i materiałach promocyjnych. Dbamy o każdy detal, tak aby stworzyć wysokiej jakości oprawę, która przekłada się na pozytywny odbiór utworu. Budowa scenografii to nasza praca i jednocześnie pasja. Stoją za nami wiedza i doświadczenie, które wiemy, jak wykorzystać w praktyce.


Budowa scenografii w Krakowie

Wiemy, jak tworzyć konstrukcje wyglądające autentycznie, które umożliwiają sprawne kręcenie filmów oraz do innego rodzaju produkcji. W ramach współpracy budowa scenografii w Krakowie jest możliwa zarówno we wnętrzach budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Dostarczamy nawet najbardziej nietypowe dekoracje, meble, elementy architektury i inne rekwizyty, które składają się na dobrze wyglądającą i dopracowaną w szczegółach oprawę. Poprzez nasze działania sprawiamy, że scenografia filmu stanowi jego ważny atut.


Scenografia filmowa

Możesz skorzystać z naszego wsparcia w zakresie budowy scenografii i dostarczania rekwizytów, bez względu na specyfikę realizowanego projektu. Oprawa planu zdjęciowego i rekwizyty to istotne elementy produkcji, dlatego dbamy o bogaty asortyment, który pozwala na przygotowanie tła dopasowanego do produkcji dowolnego gatunku i niezależnie od wysokości posiadanego budżetu.

Każdy nasz klient ma inne potrzeby, dlatego do realizacji podchodzimy indywidualnie. Po wysłuchaniu oczekiwań tworzymy koncepcję oraz wstępny zarys, projekt graficzny oraz wizualizację. Dopiero po ich akceptacji przystępujemy do działania. Możesz uczestniczyć w każdym etapie przygotowań, monitorować przebieg wszelkich prac montażowych oraz uzupełnianie ich o rekwizyty i inne dekoracje. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pomysły, zmiany, wskazówki – weźmiemy je pod uwagę. Wszystko po to, by produkcja była niepowtarzalna i spełniała Twoje oczekiwania.


Rekwizyty filmowe

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju przedmiotów do wykorzystania na planie filmu, reklamy, sesji zdjęciowej czy podczas spektaklów, koncertów i pozostałych wydarzeń odbywających się na żywo. Rekwizyty filmowe, teatralne i do innych produkcji oraz utworów można niskim kosztem wypożyczyć we współpracy z naszą firmą, oszczędzając pieniądze na znacznie droższym kupnie niezbędnego wyposażenia.

Jacek Jastrzębski

właściciel

Przykładowe realizacje

Konstrukcja scenografii filmowej i rekwizytów Daul Jacek Jastrzębski
Tworzenie scenografii do filmów, seriali i reklam
Scenografia Kraków - do filmu i seriali
Filmowa scenografia Kraków i Warszawa
Usługi scenograficzne do filmów
Kraków - budowa scenografii do filmu
Scenografia - film, serial, reklama - Kraków