Obsługa planu zdjęciowego

Ponad 20 lat pracy z nawet najbardziej wymagającymi producentami zaprawiło nas w bojach. Siłą firmy DAUL są ludzie.

DAUL to także profesjonalny sprzęt na potrzeby planów filmowych od deszczownic i wytwornic śniegu, dymu i mgły, po samochody planowe i namioty.

Po pełny cennik i szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, dla których obsługa planu zdjęciowego to nie tylko codzienna praca, ale również prawdziwa pasja. Dzięki współpracy z licznymi producentami możemy zapewnić profesjonalne wsparcie każdej ekipie filmowej. W rezultacie realizacja scenariusza przebiega sprawnie i w optymalnych warunkach. Nasze zadanie polega m.in. na dostarczaniu sprzętu wymaganego do kręcenia zdjęć. Dbamy o to, żeby na planie zawsze znajdowały się niezbędne rekwizyty, a wszyscy członkowie ekipy mieli pod ręką potrzebne rzeczy. Tym samym oszczędzasz czas i pieniądze.Kto jest niezbędny na planie filmowym?

Obsadzamy takie stanowiska jak: kierownik produkcji do spraw obiektów (Location manager), kierownik planu, rekwizytor, dyżurny planu. Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem na poszczególnych stanowiskach. Najważniejszą rolę na planie odgrywa reżyser, który odpowiada za całokształt wykonywanych zdjęć i działań filmowców, dlatego można go porównać do dyrygenta w orkiestrze. Z kolei kierownik produkcji zajmuje się nadzorowaniem i organizacją prac na planie, dbając o to, żeby wszystko odbywało się sprawnie i zgodnie z założeniami. Pomaga mu kierownik planu, który jest jego prawą ręką. Do obowiązków operatora należy natomiast obsługa kamery.Dlaczego warto zainwestować w obsługę planu zdjęciowego?

Działamy elastycznie i indywidualnie dostosowujemy usługi do potrzeb oraz specyfiki każdego projektu. Dzięki temu możemy z powodzeniem współpracować przy realizacji nie tylko filmów, ale również innych utworów audiowizualnych: seriali, teledysków, reklam, sesji, produkcji dokumentalnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że plan zdjęciowy to miejsce pracy filmowców, dlatego jako zespół odpowiedzialny za jego obsługę robimy wszystko, aby zorganizować go pod kątem jak najefektywniejszego wykorzystania. Do naszych obowiązków należy nie tylko zapewnienie wymaganego sprzętu i wyposażenia, ale również fachowców, którzy zajmują się poszczególnymi zadaniami na planie.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej ekipy do swojej produkcji, skontaktuj się z nami i daj znać, jakiego wsparcia potrzebujesz!

WARSZAWA

Agnieszka Olszewska

Agnieszka Olszewska

agnieszkaolszewska@daul.pl

+48 509 526 886

KRAKÓW

Edyta Marach

Edyta Marach

edytamarach@daul.pl

+48 512 317 169

Przykładowe realizacje