Lokacje filmowe do wynajęcia w Warszawie - mieszkania, domy i obiekty zdjęciowe

Baza obiektów Daul liczy już ponad 25 000 lokacji zdjęciowych - w Krakowie i Warszawie (oraz w ich okolicach).

Powiedz nam tylko czego szukasz - jeśli już tego nie mamy - z chęcią to dla Ciebie znajdziemy. Opłata za przekazanie danych kontaktowych do jednej wybranej lokacji z naszej bazy to 400 PLN. Jeśli potrzebujesz więcej niż jedną lokację istnieje możliwość negocjacji cen lub opłaty ryczałtowej. Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

WARSZAWA

Aneta Dziewit

Aneta Dziewit

lokacje@daul.pl

+48 509 726 225

KRAKÓW

Kasia Fedorowicz

Kasia Fedorowicz

kasiafedorowicz@daul.pl

+48 797 123 199

Każde mieszkanie, dom, bar, plener umieszczone w naszej bazie posiada dokumentację w postaci zdjęć oraz dokładnego opisu. Umożliwia to nam szybkie i skuteczne wyszukiwanie lokacji najbardziej odpowiadającej potrzebom scenariusza. Podstawą do umieszczenia obiektu w naszej bazie lokacji jest dokumentacja fotograficzna wykonywana przez naszego Dokumentalistę Lokacji oraz Karta Lokacji, którą podpisuje osoba zarządzająca danym obiektem. Dane osobowe gromadzone w Dziale Dokumentacji Lokacji podlegają ochronie danych osobowych, o czym informujemy w stosownym oświadczeniu, które pozostawiane jest w obiekcie przy okazji wykonywania zdjęć. Domom produkcyjnym, z którymi na co dzień współpracujemy, na pierwszym etapie produkcji prezentujemy tylko zdjęcia obiektów. W przypadku zainteresowania produkcji danym obiektem, kontaktujemy się z Państwem przedstawiając propozycję współpracy przy danym projekcie. Jeśli wyrażają Państwo zainteresowanie przekazujemy kontakt do produkcji w celu dokonania wizji lokalnej w obiekcie oraz poprowadzenia dalszych rozmów zmierzających do realizacji zdjęć.

Wykonanie dokumentacji Państwa obiektu jest bezpłatne, a w przypadku realizacji zdjęć nie pobieramy od Państwa żadnej prowizji.

Baza lokacji filmowych

Nasza bogata baza lokacji filmowych obejmuje takie rodzaje stołecznych nieruchomości jak m.in.: domy, mieszkania, biurowce, gabinety, ogrody, stare kamienice, pałace i folwarki, opuszczone budynki przemysłowe, budowle inżynierskie (np. mosty), plenery wiejskie. Wszystkie dostępne obiekty zdjęciowe dobieramy pod kątem możliwości wykorzystania do celów kinematograficznych. Dzięki temu masz pewność, że oferowany przez naszą firmę wynajem lokacji filmowej spełni określone wymagania i pomoże w realizacji Twojego projektu. Gwarantujemy szeroki wybór różnego rodzaju nieruchomości, które różnią się nie tylko rodzajem, ale również stylem wykończenia, rokiem powstania, lokalizacją czy przeznaczeniem. Tym samym możemy zapewnić wsparcie w dowolnych produkcjach. Proponowane lokacje filmowe w Warszawie nadają się do kręcenia zdjęć do filmów każdego gatunku, począwszy od sensacyjnych, przez historyczne, skończywszy na serialach obyczajowych.

Mieszkanie lub dom do filmu w Warszawie

Jeżeli poszukujesz dobrych wnętrz do pracy na planie, znajdziesz je w naszej bazie. Udostępniamy niejeden dom do filmu, który świetnie nadaje się jako scenografia. Wśród nich są zarówno nowoczesne lokalizacje w wielkich miastach, jak i wiejskie chaty gdzieś daleko na prowincji. Miejsca są dostosowane do realizacji scenariusza, posiadają odpowiedni nastrój i oferują wymagane warunki do pracy. Również każde mieszkanie do filmu w Warszawie dostępne w naszej bazie spełnia kryteria pozwalające na efektywne i profesjonalne kręcenie zdjęć.

Wynajem lokacji filmowej

Korzystając z naszej oferty, oszczędzasz czas na samodzielnym poszukiwaniu i weryfikacji lokalizacji, które potencjalnie mogłyby się nadawać do realizacji produkcji. Wiesz, że wybrane miejsca są przystosowane do pracy na planie i nie wymagają żadnych nakładów finansowych w celu dostosowania do potrzeb ekipy filmowej. Wynajem lokacji to dobry wybór także pod względem finansowym, ponieważ gwarantujemy atrakcyjne ceny i uczciwe warunki współpracy. Sprawdź dostępne nieruchomości, wybierz jedną z nich i rozpoczynaj zdjęcia, kiedy Ci pasuje!

Jeśli chcesz dołączyć swoje mieszkanie, dom, biuro, sklep etc do naszej bazy czekamy na kontakt. Wynajem obiektu to dla właściciela czysty zysk i żaden koszt.

 

 

 

Zgłoś

lokację

 

 

 

 

Przykładowe lokacje z naszej bazy

Lokacje filmowe warszawa
Obiekty zdjęciowe
Dom do filmu
Obiekty zdjęciowe Warszawa - Kraków
Mieszkanie do filmu Warszawa
Mieszkanie do filmu Kraków
Dom do filmu
Dom do filmu Warszawa
Dom do filmu Kraków
Wynajem lokacji filmowej
Wynajem lokacji filmowej Warszawa
Wynajem lokacji filmowej Kraków
Baza lokacji filmowych
Baza lokacji filmowych Kraków
Baza lokacji filmowych Warszawa
Lokacje filmowe Kraków
Obiekty zdjęciowe Kraków
Lokacje filmowe Warszawa i okolice
Baza lokacji filmowych - daul.pl
wynajem lokacji filmowej - daul.pl
dom do filmu - daul.pl
mieszkanie do filmu warszawa - daul.pl
obiekty zdjęciowe - daul.pl
daul.pl
stylowe wnętrza do obiektów zdjęciowych
stylowe wnętrza baza lokacji filmowych
stylowe wnętrza dom do filmu
stylowe wnętrza mieszkanie do filmu warszawa
baza lokacji filmowych kraków i warszawa
wynajem lokacji filmowej kraków i warszawa
Daul.pl - dom do filmu
Daul.pl - mieszkanie do filmu warszawa
Nowoczesne obiekty zdjęciowe
Nowoczesne lokacje filmowe Warszawa
Wynajem lokacji filmowej Kraków i Warszawa
Nowoczesny dom do filmu
Nowoczesne mieszkanie do filmu Warszawa
wynajem lokacji filmowej stary budynek