Wynajem sprzętu filmowego w Krakowie

Interesuje Państwa najwyższej jakości sprzęt filmowy? Od ponad 20 lat obsługujemy Klientów z Krakowa i Warszawy, oferując im wynajem rekwizytów filmowych w atrakcyjnej cenie. Tworzenie scenografii na potrzeby kina czy inscenizacji teatralnych wymaga zaangażowania wielu osób. Na planie warto zadbać o najdrobniejszy szczegół.

Szeroki wybór sprzętu filmowego na potrzeby różnych produkcji i eventów

Na planie zdjęciowym może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że wynajem sprzętu filmowego sporej grupie osób kojarzy się wyłącznie z dostarczeniem odpowiedniego oświetlenia czy nagłośnienia. Jednak to nie wszystko, jako firma Daul działamy kompleksowo i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Specjalizujmy się w:


  • dokumentacji fotograficznej lokacji do produkcji filmowych, reklam, sesji zdjęciowych, a także w poszukiwaniu nowych miejsc w Krakowie i Warszawie,
  • budowaniu scenografii i dostarczaniu rekwizytów – zajmujemy się wszystkim, począwszy od projektu, aż po realizację,
  • profesjonalnej obsłudze planu,
  • wynajmie sprzętu filmowego.

Wynajem sprzętu filmowego w Krakowie

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sprzętu filmowego w Krakowie?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem filmowym, takim jak:


  • deszczownice i wytwornice śniegu, dymu i mgły,
  • lustra charakteryzatorskie,
  • podesty, samochody planowe i namioty.

Firmom i osobom prywatnym z Krakowa oferujemy sprzęt filmowy do obsługi planu i FX – efektów specjalnych. Warunki wynajmu sprzętu filmowego są ustalane indywidualnie. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo znacząco obniżyć koszty produkcji filmowej, teatralnej czy telewizyjnej i zadbać o jej odpowiednią oprawę.

Wynajem sprzętu filmowego w Krakowie